KONST / Litografier / Färglitografi 14188299
nr 1418 8299
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 136/290, oramat löst blad. Bladets mått: 60x83 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 september 2021
kl 18:32:36
12/9 21:06:05